Switch to full style
Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi
Dërgo një përgjigje

Kupa e Pare e Republikes se Shqiperise 1938-39 Fituese TR

e premte 20/03/2009 04:28

Eshte disi e gjate, por nji shkrim super i cili te kenaq!!![b]70 vjet të Kupës së “shuarâ€

e premte 20/03/2009 04:38

E kemi hap nje here kete teme tek Historia e Tirones, Sk Tirana- Fituesja e Kupes se Pare te Shqiperise. E mbaj mend se e kam hap vete :)

e premte 20/03/2009 07:49

Na bo hallall lale se te mora te drejtat e "autorit" :lol: nuk e pashe. Ky eshte nje artikull i kesaj jave nga Besnik Dizdari, kshuqe nuk menova se e ka pas shkrujt dhe mo perpara. Mund te puqen temat duke qen se flet per te njojten gjo, por ky artikulli me lart osht me i detajum dhe me shume historik. FLM!!

e shtunë 21/03/2009 06:15

fanatic79 shkroi:Na bo hallall lale se te mora te drejtat e "autorit" :lol: nuk e pashe. Ky eshte nje artikull i kesaj jave nga Besnik Dizdari, kshuqe nuk menova se e ka pas shkrujt dhe mo perpara. Mund te puqen temat duke qen se flet per te njojten gjo, por ky artikulli me lart osht me i detajum dhe me shume historik. FLM!!

Edhe une mendoj qe kjo eshte me e plote. Nuk ka nevoje te bashkohen se eshte e njejta gje. Po te kene kohe moderatoret do te jete mire qe ta heqin temen tjeter. Edhe keto shtesat tona...

e hënë 20/07/2009 11:58

o zot sa qesharak,si ka munci qe ne federat sdihet gje dhe vetem nje i rrjedhur si dizdari i zbulon?...kerkoni mir njeher se mos keni ndonje kampionat dhe para shpikjes se futbollit se si dihet.....

e hënë 20/07/2009 12:04

Fab_10 shkroi:o zot sa qesharak,si ka munci qe ne federat sdihet gje dhe vetem nje i rrjedhur si dizdari i zbulon?...kerkoni mir njeher se mos keni ndonje kampionat dhe para shpikjes se futbollit se si dihet.....


Ala ktu qeke ti mer piçderr!!??

e hënë 20/07/2009 12:05

andej nga ty s'respektohen mendimet ndryshe???

e hënë 20/07/2009 13:58

Fab_10 shkroi:andej nga ty s'respektohen mendimet ndryshe???

Nese do qe te respektohen mendimet ndryshe hajt e fol me fakte. Besnik Dizdari osht nji nga gazetaret mo te mire shqiptar. Shkrimet e tij jane te dokumentuara e te nxjerra nga arshivat, po natyrisht nuk ju pelqejne juve rraces poshter se jini msu me ca thote partia bon populli!

e hënë 20/07/2009 14:12

Fab_10 shkroi:andej nga ty s'respektohen mendimet ndryshe???

Na bo i ner e mylle ate halen qi ke per goj.
U bone ti me ardh ktu e me na tregu neve se kush qeka Besnik Dizdari.
Nqs nuk ke car me bo me kalu kohen e lire pse nuk mer me bo nei artikull per kto 16 vitet tuja pa titull.!? :mrgreen: :mrgreen:

e hënë 20/07/2009 19:45

REINIS shkroi:Nqs nuk ke car me bo me kalu kohen e lire pse nuk mer me bo nei artikull per kto 16 vitet tuja pa titull.!? :mrgreen: :mrgreen:

Lale ato po shkojn 18(llogaris ene nji sezon bosh ku mund te fitojn vetem titullin e inferiorve) :lol: :lol:
Dërgo një përgjigje