Sot është e premte 24/05/2019 14:04
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 1 [ 10 postime ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Kupa e Pare e Republikes se Shqiperise 1938-39 Fituese TR
PostPostuar: e premte 20/03/2009 04:28 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 17/02/2009 00:50
Poste: 766
Vendndodhja: TIRONAS I SMUN
Eshte disi e gjate, por nji shkrim super i cili te kenaq!!![b]70 vjet të Kupës së ñ€Ɠshuarñ€_________________
http://www.youtube.com/watch?v=H38907oUnRo
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 20/03/2009 04:38 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 14/08/2005 19:31
Poste: 720
Vendndodhja: USA
E kemi hap nje here kete teme tek Historia e Tirones, Sk Tirana- Fituesja e Kupes se Pare te Shqiperise. E mbaj mend se e kam hap vete :)_________________
Oh Tirona, perpara cuna
bertiste Moli, nga tribuna
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 20/03/2009 07:49 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 17/02/2009 00:50
Poste: 766
Vendndodhja: TIRONAS I SMUN
Na bo hallall lale se te mora te drejtat e "autorit" :lol: nuk e pashe. Ky eshte nje artikull i kesaj jave nga Besnik Dizdari, kshuqe nuk menova se e ka pas shkrujt dhe mo perpara. Mund te puqen temat duke qen se flet per te njojten gjo, por ky artikulli me lart osht me i detajum dhe me shume historik. FLM!!_________________
http://www.youtube.com/watch?v=H38907oUnRo
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunĂ« 21/03/2009 06:15 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 14/08/2005 19:31
Poste: 720
Vendndodhja: USA
fanatic79 shkroi:
Na bo hallall lale se te mora te drejtat e "autorit" :lol: nuk e pashe. Ky eshte nje artikull i kesaj jave nga Besnik Dizdari, kshuqe nuk menova se e ka pas shkrujt dhe mo perpara. Mund te puqen temat duke qen se flet per te njojten gjo, por ky artikulli me lart osht me i detajum dhe me shume historik. FLM!!

Edhe une mendoj qe kjo eshte me e plote. Nuk ka nevoje te bashkohen se eshte e njejta gje. Po te kene kohe moderatoret do te jete mire qe ta heqin temen tjeter. Edhe keto shtesat tona..._________________
Oh Tirona, perpara cuna
bertiste Moli, nga tribuna
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 20/07/2009 11:58 
Jabanxhi
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 19/07/2008 17:17
Poste: 24
Vendndodhja: ne shpin time
o zot sa qesharak,si ka munci qe ne federat sdihet gje dhe vetem nje i rrjedhur si dizdari i zbulon?...kerkoni mir njeher se mos keni ndonje kampionat dhe para shpikjes se futbollit se si dihet.....


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 20/07/2009 12:04 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
Fab_10 shkroi:
o zot sa qesharak,si ka munci qe ne federat sdihet gje dhe vetem nje i rrjedhur si dizdari i zbulon?...kerkoni mir njeher se mos keni ndonje kampionat dhe para shpikjes se futbollit se si dihet.....


Ala ktu qeke ti mer piçderr!!??_________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 20/07/2009 12:05 
Jabanxhi
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 19/07/2008 17:17
Poste: 24
Vendndodhja: ne shpin time
andej nga ty s'respektohen mendimet ndryshe???


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 20/07/2009 13:58 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 21/05/2005 14:48
Poste: 3214
Fab_10 shkroi:
andej nga ty s'respektohen mendimet ndryshe???

Nese do qe te respektohen mendimet ndryshe hajt e fol me fakte. Besnik Dizdari osht nji nga gazetaret mo te mire shqiptar. Shkrimet e tij jane te dokumentuara e te nxjerra nga arshivat, po natyrisht nuk ju pelqejne juve rraces poshter se jini msu me ca thote partia bon populli!_________________
ASHTU SIC RRINE YJET, YJET PERRETH HONES!
ASHTU RRINE TIFOZAT, TIFOZAT RRETH TIRONES!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 20/07/2009 14:12 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 22/10/2008 02:10
Poste: 1038
Vendndodhja: Tirona
Fab_10 shkroi:
andej nga ty s'respektohen mendimet ndryshe???

Na bo i ner e mylle ate halen qi ke per goj.
U bone ti me ardh ktu e me na tregu neve se kush qeka Besnik Dizdari.
Nqs nuk ke car me bo me kalu kohen e lire pse nuk mer me bo nei artikull per kto 16 vitet tuja pa titull.!? :mrgreen: :mrgreen:


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 20/07/2009 19:45 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 30/10/2003 10:49
Poste: 2914
Vendndodhja: England, G.B.
REINIS shkroi:
Nqs nuk ke car me bo me kalu kohen e lire pse nuk mer me bo nei artikull per kto 16 vitet tuja pa titull.!? :mrgreen: :mrgreen:

Lale ato po shkojn 18(llogaris ene nji sezon bosh ku mund te fitojn vetem titullin e inferiorve) :lol: :lol:_________________
http://www.kftirana.info
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 10 postime ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron