Switch to full style
Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi
Dërgo një përgjigje

SUGJERIM

e mërkurë 17/12/2008 16:04

DOJA TE HAPJA PER DISKUTIM KETE TEME.
NE VAZHDE TE PROMOVIMIT TE VLERAVE TE SPORTISTAVE ME TE SHQUAR NE VITE LEGJENDAREVE BARDHE E BLU MENDOJ SE TIFOZAT NDOSHTA NE BASHKEPUNIM ME KLUBIN TI VEJNE EMRIN SEKTOREVE TE NDRYSHEM KU RRIJNE TIFOZAT.PSH NE SEKTORIN KARSHI KU RRIJNE TIFOZAT FANATICS. PSH SEKTORI ARBEN MINGA. OSE KE TRIBUNA A , TRIBUNA A . . .. DHE TI VENDOSIM NJE EMER LEGJENDAR BARDH E BLU.
PSH NE TORINO SEKTORI I ULTRASVE QUHET GAETANO SHIREA.
PASTAJ MENDOJ QE KLUBI TIFOZET E RRETHEVE TI SISTEMOJE VETEM KE 10 LEKSHJA. MOS TI VEJE NE KRAH TONE MU NE MES TE STADIUMIT. KESHTU ELEMINOHEN FERKIMET. SE ATA PLERA VETEM SHAJNE E PROVOKOJNE. KURSE ATJE KE 10 LEKSHJA TE HAJNE MUTIN E VET, SE ATJE E MERITOJNE VENIN.
PERSHENDETJE TE GJITHEVE

e mërkurë 17/12/2008 16:17

qemal stafa nuk osht pron e tirones kshuqe nuk ka asilloj muncie te realizohet kjo qe po thu

e mërkurë 17/12/2008 16:21

Anej organizimi eshte perfekt...
Ktu tek stadiumet tona futen edhe ne d2 te dyja tifozerite dmth shef gjona nga mo te cuditshmet.Me Apolonin i kishin fut fieraket ne tribune me tifozat e Tirones.Une se mor vesh kaq te paafte jane kta drejtorat e stadiumeve.I hudhin noj here syte nga bota sec bohet neper stadiume...
Si rregull jashte eshte qi tifozat mik dalin 30 minuta me vone pasi mbaron ndeshja qe mos ket konfrontime kurse ktu sa fishkella albitri hapen dyret edhe ndodhin ato qe ndodhin masanej.
Masanej tifozat i jane largu shume stadiumeve ktu tek ne.Se po tu mushte d1,d2, ene d3 ato tek 10 do i rrasnin...

e mërkurë 17/12/2008 16:25

o ledo po ça 10 vet ti lejn tuj prit gjys ore? masnaj ne jemi larg atyne tifozerive

e mërkurë 17/12/2008 16:28

patrioti_bardheblu shkroi:o ledo po ça 10 vet ti lejn tuj prit gjys ore? masnaj ne jemi larg atyne tifozeriveJo kur jane 10...se kur jane 10 kushedi jane dhe mrapa kurrizit tone heheheh,mrapa fanaticsave

E kom llafin kur eshte noj neshje e forte, psh neshja me vllaznine dmth neshje qe ka tifoza se kur ska...ska

e mërkurë 17/12/2008 20:47

Ato t Apollonis na can *****. Gerthitshin sikur ishin n *** t somes vet.
Dërgo një përgjigje