Switch to full style
Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi
Dërgo një përgjigje

e enjte 27/11/2008 23:12

16_Gusht shkroi:NA ISHTE NJI HERE TIRONA E PERKRYME


POSHTE KATUNARET
GEZUAR TIRONA IME

e premte 28/11/2008 21:03

NA MYTEN JABANXHIT.

Re:

e hënë 16/11/2009 00:52

Juristi shkroi:Nuk e di pse nuk e editokam dot postimin tim dhe fotot po i fus ktu tashi:

[ http://i49.photobucket.com/albums/f295/gimicom/97Flamu-1.jpg ]

[ http://i49.photobucket.com/albums/f295/gimicom/97Refik-2.jpg ]


1 pytje kisha : Kush esht ky trimi ?

Re: Re:

e hënë 16/11/2009 09:29

Tirona 4ever shkroi:
Juristi shkroi:Nuk e di pse nuk e editokam dot postimin tim dhe fotot po i fus ktu tashi:

[ http://i49.photobucket.com/albums/f295/gimicom/97Flamu-1.jpg ]

[ http://i49.photobucket.com/albums/f295/gimicom/97Refik-2.jpg ]


1 pytje kisha : Kush esht ky trimi ?


Refik bej Toptani

Re: DITA E FLAMURIT

e mërkurë 18/11/2009 02:45

Po shifsha sone qi qeka festu dita e clirimit te TIRONES SONE, ene me thone te drejten menova: No ma mire kina qene me Noltmadhnine ZOG ene me Taljont se na ftillun ene murem kampjonate sesa me kto horra komuniste qi na pushtun sesa na clirun. Per Tironen ishte kalu pushtimit. Nuk e di si menoni ju cuna pa dash me hap noj teme.

Re: DITA E FLAMURIT

e mërkurë 18/11/2009 04:13

Car po thu mer Mand!
E kujt i kerciste se po pushtohesh Tirona, randsi kishte me u cliru' Terbaci, Kuci dhe Gur-Kusari.

Re: DITA E FLAMURIT

e mërkurë 18/11/2009 09:59

mandhasoni shkroi:Po shifsha sone qi qeka festu dita e clirimit te TIRONES SONE, ene me thone te drejten menova: No ma mire kina qene me Noltmadhnine ZOG ene me Taljont se na ftillun ene murem kampjonate sesa me kto horra komuniste qi na pushtun sesa na clirun. Per Tironen ishte kalu pushtimit. Nuk e di si menoni ju cuna pa dash me hap noj teme.


E festoi Edi Rama mando, ke ushtari i panjoft...

Re: DITA E FLAMURIT

e enjte 26/11/2009 21:10

Sa pa dal kjo dite e shenume.....,

GEZUAR DITEN E FLAMURIT TIRONA IME

Re: DITA E FLAMURIT

e enjte 26/11/2009 22:40

t'ma gezosh pavarsin pri turkut tirona ime e dashtun, tashi te uroj çlirimin nga shqiptaret

Re: DITA E FLAMURIT

e premte 26/11/2010 11:59

GEZUAR TIRONA IME!
TI JE FLAMURI IM!

Re: DITA E FLAMURIT

e premte 26/11/2010 12:23

Juristo, flm per ket informacion.
Kjo esht nji date qe me siguri ka qene pjese e mesimeve te shkolles tete vjecare, nji date qe e kisha harru.

Tirona, Gezuar Diten e Flamurit!!

Re: DITA E FLAMURIT

e premte 26/11/2010 13:38

GEZUAR 26 NENTORIN!!!!!!!!! DITA E FLAMURIT FESTOHET ME PARE NE TIRONE!

Re: DITA E FLAMURIT

e premte 26/11/2010 16:03

Gezuar te Gjitheve !!!

Re: DITA E FLAMURIT

e shtunë 26/11/2011 13:05

Gezuar Diten e Flamurit TIRONA IME!

Re: DITA E FLAMURIT

e shtunë 26/11/2011 13:50

99 vjet ma pare, me kte date, ne Tiron u ngrejt Flamuri me shkaben Dykrenore.
Gezuar Diten e Flamurit, Tirona Jon!
Dërgo një përgjigje