Sot është e hënë 17/06/2019 03:49
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 2 prej 3 [ 34 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3  PasardhĂ«se
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e enjte 27/11/2008 23:12 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 27/09/2007 22:06
Poste: 379
16_Gusht shkroi:
NA ISHTE NJI HERE TIRONA E PERKRYME


POSHTE KATUNARET
GEZUAR TIRONA IME_________________
TIRONA - milan 2-1....... YOU GIVE ME ALL I NEED
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 28/11/2008 21:03 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 22/10/2008 02:10
Poste: 1038
Vendndodhja: Tirona
NA MYTEN JABANXHIT.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 16/11/2009 00:52 
Ultras
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 14/11/2009 15:09
Poste: 107
Juristi shkroi:
Nuk e di pse nuk e editokam dot postimin tim dhe fotot po i fus ktu tashi:

[ http://i49.photobucket.com/albums/f295/gimicom/97Flamu-1.jpg ]

[ http://i49.photobucket.com/albums/f295/gimicom/97Refik-2.jpg ]


1 pytje kisha : Kush esht ky trimi ?_________________
Ave NOLTMADHNIA . Ave TIRONA.
Shpirti , gjaku , zemra jone.
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: Re:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 16/11/2009 09:29 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
Tirona 4ever shkroi:
Juristi shkroi:
Nuk e di pse nuk e editokam dot postimin tim dhe fotot po i fus ktu tashi:

[ http://i49.photobucket.com/albums/f295/gimicom/97Flamu-1.jpg ]

[ http://i49.photobucket.com/albums/f295/gimicom/97Refik-2.jpg ]


1 pytje kisha : Kush esht ky trimi ?


Refik bej Toptani_________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 18/11/2009 02:45 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 19/01/2006 22:55
Poste: 738
Vendndodhja: Me Shpirt e Zemer dersa t'vdes m'TIRONEN TONE te ONDRRAVE.
Po shifsha sone qi qeka festu dita e clirimit te TIRONES SONE, ene me thone te drejten menova: No ma mire kina qene me Noltmadhnine ZOG ene me Taljont se na ftillun ene murem kampjonate sesa me kto horra komuniste qi na pushtun sesa na clirun. Per Tironen ishte kalu pushtimit. Nuk e di si menoni ju cuna pa dash me hap noj teme._________________
AVE TIRONA REPUBLIKE! GJAKU,KRENARIJA,DASHNIJA,NALTMADHNIJA JONE.
NJ'ASHTU SIC RRIN YJET RRETH HONES, NJ'ASHTU RRIN TIFOZAT RRETH TIRONES.

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 18/11/2009 04:13 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
Car po thu mer Mand!
E kujt i kerciste se po pushtohesh Tirona, randsi kishte me u cliru' Terbaci, Kuci dhe Gur-Kusari.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e mĂ«rkurĂ« 18/11/2009 09:59 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
mandhasoni shkroi:
Po shifsha sone qi qeka festu dita e clirimit te TIRONES SONE, ene me thone te drejten menova: No ma mire kina qene me Noltmadhnine ZOG ene me Taljont se na ftillun ene murem kampjonate sesa me kto horra komuniste qi na pushtun sesa na clirun. Per Tironen ishte kalu pushtimit. Nuk e di si menoni ju cuna pa dash me hap noj teme.


E festoi Edi Rama mando, ke ushtari i panjoft..._________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e enjte 26/11/2009 21:10 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
Sa pa dal kjo dite e shenume.....,

GEZUAR DITEN E FLAMURIT TIRONA IME_________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e enjte 26/11/2009 22:40 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 14/04/2006 15:52
Poste: 1868
Vendndodhja: mhallja re
t'ma gezosh pavarsin pri turkut tirona ime e dashtun, tashi te uroj çlirimin nga shqiptaret_________________
tiron-tiron-tiron
un vetem per ty jetoj
te du o zemna ime
not e dit kurr s'te harroj
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e premte 26/11/2010 11:59 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
GEZUAR TIRONA IME!
TI JE FLAMURI IM!_________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e premte 26/11/2010 12:23 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 12/06/2009 11:19
Poste: 1508
Vendndodhja: tiron
Juristo, flm per ket informacion.
Kjo esht nji date qe me siguri ka qene pjese e mesimeve te shkolles tete vjecare, nji date qe e kisha harru.

Tirona, Gezuar Diten e Flamurit!!_________________
NE JEMI TIRONA!!!


Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e premte 26/11/2010 13:38 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e djelë 01/08/2004 13:52
Poste: 912
Vendndodhja: Vorri Bomit
GEZUAR 26 NENTORIN!!!!!!!!! DITA E FLAMURIT FESTOHET ME PARE NE TIRONE!_________________
Tifoz i Tironës nuk bëhesh, lind!
Gjaku yt është ndryshe nga ai i të tjerëve: nuk ka rruaza të kuqe por vetëm të Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojë të bëhesh!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e premte 26/11/2010 16:03 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 05/03/2004 18:33
Poste: 1318
Vendndodhja: Te Cepi Tironës
Gezuar te Gjitheve !!!_________________
... AVE TIRONA !!! TIRONASIT TE SALUTANT ...
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e shtunĂ« 26/11/2011 13:05 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 05/11/2003 13:20
Poste: 787
Vendndodhja: Tirane
Gezuar Diten e Flamurit TIRONA IME!_________________
Tifoz Bardhe & Blu deri sa te vdes

Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e shtunĂ« 26/11/2011 13:50 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
99 vjet ma pare, me kte date, ne Tiron u ngrejt Flamuri me shkaben Dykrenore.
Gezuar Diten e Flamurit, Tirona Jon!


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 2 prej 3 [ 34 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3  PasardhĂ«se

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 2 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron