Sot është e hënë 17/06/2019 03:36
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 3 prej 3 [ 34 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 26/11/2012 10:50 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
Sot bohen 100 vjet nga ngritja e flamurit ne Tirone. Avantguarde ne cdo gjo ;)_________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 26/11/2012 13:10 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e martë 16/02/2010 19:47
Poste: 5259
Vendndodhja: D-57072
Rroft Tirona patriotike!_________________
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 26/11/2012 18:28 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e hënë 08/11/2010 20:13
Poste: 669
Vendndodhja: Ne boten e Cudirave
Rroft TIRONA Rroft Shqipnia!
Gezuar diten e flamurit TIRONA IME!_________________
BETTER DEAD THAN red
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit: Re: DITA E FLAMURIT
PostPostuar: e martĂ« 27/11/2012 01:57 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 22/10/2008 02:10
Poste: 1038
Vendndodhja: Tirona
1. Zoti
2. Tirona
3. Shqipnia

Gezuar diten e flamurit te gjitheve! 8)


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 3 prej 3 [ 34 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2, 3

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron