Sot është e premte 18/01/2019 20:22
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 1 [ 7 postime ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Informacion
PostPostuar: e djelĂ« 30/03/2008 10:10 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
Cuna po ju boj nji pytje pak si t'cuditshme se du me nimu nji Italjon.!!!


Kush ka qen ai lojtar i viteve 80 me emrin MIRI qe ka pas lujt me njonen nga skuadrat e kryeqytetit ene ka pas lujt edhe me komtaren e asaj kohe???? dhe ne 94 ka emirgu per n'Itali. ma kerkoi nji zotni Italjon sepse e ka njoft personalisht dhe do me e taku prape por nuk ja ma men mbiemrin dhe pa mbiemer ska ku e gje.. Une i thashe per Mirel Josen por ai m'tha qe nuk osht Josa se e njef edhe Josen si emer. une i futa nji kerkim meqe gjysma e komtares e asaj kohe ka qen e Tirones por nuk gjeta emer tjeter pervec Mirelit. m'shkoi menja ke Fatmir Frasheri por ne mos gaboj Fatmiri ka qen lojtar i viteve 60 - 70. Besoj se cunat qe i kan perjetu ato vite dicka duhet te din.


Falimnerit parakohe._________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 30/03/2008 21:11 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
NJI MENDIM I ARDH ATY PER ATY: MIR HIMA I DURRSIT, KA PAS QEN GRUMBULLU EDHE ME KOMBTAREN NDONJIHER.


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 30/03/2008 21:12 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
Ose Mim Mersini?!?


Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e hĂ«nĂ« 31/03/2008 20:14 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
arto rrofsh plako. ja nisa emrat._________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 01/04/2008 17:36 
se mos ka qene dhe Mohedin Targaj se mund ti kete thene italianit per shkurt Miri, ngaqe eshte veshtire te thuhet. Ai ka lujt me Dinamon e kombetaren, te tjere lojtar te ekipeve te kryeqytetit jane P.Musta, N.Ocelli, L.Millo, Y.Shehu,Sh. Ballgjini, Luarasi, Demollari, Vila,Abazi, Ferko(kur erdhi te Dinamo)....tjeret jane te Tiranes...por mund te kem harru najnji


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 01/04/2008 20:33 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
Rai rrofsh per informacionin por sapo me kthehu pergjigje qe ishte ai qe tha Arti me mbiemer HIMA dhe e kishte gjet direkt. shoket e vet thoshin qe edhe sot e ksaj dite kur lun futboll duhet me ja fut n'plumb qe t'ja marresh topin se s'ka burr none me ja heq topin prej komesh. rrika me shpi n'Livorno.


mgjth rrofshi per informacionet._________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e martĂ« 01/04/2008 22:32 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 31/07/2004 07:45
Poste: 3020
Vendndodhja: Tirone, Cepi Verior!
Ky osht ai (Hima), qe bashk me Mihen, Ballgjinin (Haxhiun), dhe Lad Ajazin, na e humben ate kampionatin qe mur Dinamo nga 1988(ne mos gaboj). Esht ai kampionati qe ka kallxu mandhasoni, dhe qe dit'n e fundit ne lujshim me Vlonen, dhe hafijet lushin ne Gjinokaster.
Gjithashtu, ktij ju knojte edhe konga:

Vin vaporat me flori,
O Miri, O Miri,
E gjysmat un , dhe gjysmat ti
O Miri, O Miri.

Dhe ashtu ka qene, i shkurten, me kofshe shtangisti, dhe nuk binte ne toke per qamet. Shume i forte, mistrec dhe tangerllik durrsaku. Kaq.


Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 1 [ 7 postime ] 

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron