Sot është e hënë 18/02/2019 12:14
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 2 prej 2 [ 22 postime ]  Shko tek faqja Paraardhëse  1, 2
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 01/02/2008 07:59 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e shtunë 30/04/2005 18:23
Poste: 2100
Vendndodhja: Tek Cepi TIRONES
vallai pajtohem me erin. perandoria osmone shum mrapa na la, jo vetem tironen por gjith shqipnin si ven. se nuk i kushtote gjo ti bonin ka i plan qyteteve per 5 shekuj qe na majten. gjithsesi ca ka hik ka hik, krimi mo i modh osht cfar i o bo qytetit kto 8 vitet e funit ene sot e ksaj dite. KRIM!!!_________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 01/02/2008 09:07 
Tironci Bardheblu shkroi:
krimi mo i modh osht cfar i o bo qytetit kto 8 vitet e funit ene sot e ksaj dite. KRIM!!!


  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 01/02/2008 18:38 
Valutë
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 01/09/2005 02:24
Poste: 491
Vendndodhja: USA
Per zotin, nuk e shof popllin shqiptar qe ka zbrit n'Tiron t'aft me ndertu gjona mo t'lezecme se ca bon fashistet.

Per 10 vjet kan pas me shume vizion se sa do kete Shqipnia per 200 vjetet qi do vijn.

Kanalet e ujnave t'zeza qe kan bo italianet jan sa i boj njeriu, ato t'partis i gjys metri. Si rrjedhim pjesa italjone s'permytet asiher.

I bojshin gjonat me themel mutat, kto tonet s'i ke per asigjo.

Mir e prishen bashkin ene i bon ato shtojcat e katit te trete qe prishen ministrite dykatshe, po kom nigju qe do i vejn i shtojc ene kryeministris qe osht ndertesa mo e bukur qe ka Shqipnia ene shtojcen kan per ta qujt parlament...

Si mer kaq derra paska pas ky popull. Qijani zotin sa pa ju shtyp mir koken..._________________
TIRONA 2008-2009: KAMPIONE 27 HERE!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 01/02/2008 18:58 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 05/03/2004 18:33
Poste: 1318
Vendndodhja: Te Cepi Tironës
... Krimi me i modh osht ça ju bo TIRONES kto 17 vjet. Krimi dyt osht ça i bon komunistat 45 vjet ...

Vallai, kur e meno ça do ishte bo TIRONA, pa planet 5 vjeçar e pa modelet e pallateve ruseve dhom e guzhin, t'nrehen qimet e kaptines perpjet.

Gjith komshijt ton jon mo t'rregullum se ne. Imagjino s'mun t'krahasohena as me Maqedonin e Malin e Zi.

Ho mer çuna, s'ju vje me plas pri inotit me ja bo bam.

A do munet me u sitemu nai here ??? Vallai, pytje modhe fort osht ..._________________
... AVE TIRONA !!! TIRONASIT TE SALUTANT ...
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e premte 01/02/2008 22:32 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 18/08/2005 16:49
Poste: 2188
Vendndodhja: Itali
VllaiQamushit shkroi:
Per zotin, nuk e shof popllin shqiptar qe ka zbrit n'Tiron t'aft me ndertu gjona mo t'lezecme se ca bon fashistet.100% dakort me ty.


Nuk po i them fashista por po i them Italjon, dhe jom i menimit se po te kishin nejt edhe nja 10 - 20 vjet te tjera Italjont ne Shqipni, kishin per ta bo Shqipnin sic osht Italia tani. dmth nji nga venet me t'bukra n'bot._________________
SE TIRONES DERI ME SOT, VEç TIRONCI I DEL ZOT
Imazh
27 X KAMPIONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e shtunë 02/02/2008 16:19 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 05/03/2004 18:33
Poste: 1318
Vendndodhja: Te Cepi Tironës
Oni_italy shkroi:
Nuk po i them fashista por po i them Italjon, dhe jom i menimit se po te kishin nejt edhe nja 10 - 20 vjet te tjera Italjont ne Shqipni, kishin per ta bo Shqipnin sic osht Italia tani. dmth nji nga venet me t'bukra n'bot.


... Façistat mer thuj, Façistat, si thote Qozim Mulletja. Ato e hudhen içik asfalt e içik beton. Se italiont nje ku jon ene sot, ene s'ja ma bytha me u afru se i thon "kuç" greknit ..._________________
... AVE TIRONA !!! TIRONASIT TE SALUTANT ...
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelë 03/02/2008 12:45 
Valutë
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e premte 11/11/2005 11:20
Poste: 393
Vendndodhja: TIRANE
dava italionsh....._________________
TIRONA...NJE ENDERR...NJE REALITET
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit për nga  
 Faqe 2 prej 2 [ 22 postime ]  Shko tek faqja Paraardhëse  1, 2

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron