Sot është e premte 24/05/2019 12:59
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 2 prej 2 [ 17 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 04/05/2008 11:55 
Gjak BardheBlu
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e enjte 30/10/2003 10:49
Poste: 2914
Vendndodhja: England, G.B.
Lexova ke panorama qe ishte bo nji ceremoni ene mbromje e bukur per nji liber kushtuar Skender Halilit,ku kishin mor pjese figura te shquara te faneles bardheblu,trajnere,lojtare,etj.Cunat qe jetojn ne tirone mase kan me shum informacjone._________________
http://www.kftirana.info
Imazh
Jo në linjë
 Profili  
 
 Subjekti i postimit:
PostPostuar: e djelĂ« 04/05/2008 12:01 
Fanatic
Ikona vetjake antarit

Antarësuar: e mërkurë 15/10/2003 19:32
Poste: 6328
Vendndodhja: Tironë. Shqipni
Fatjoni shkroi:
Lexova ke panorama qe ishte bo nji ceremoni ene mbromje e bukur per nji liber kushtuar Skender Halilit,ku kishin mor pjese figura te shquara te faneles bardheblu,trajnere,lojtare,etj.Cunat qe jetojn ne tirone mase kan me shum informacjone.


Po po, edhe nji perfaqsi e Fanatics ishte e ftume te mromja qe u organizu te 15katshi. Gjithashtu morem disa kopje te librit "Skender Halili, Shkelqimi i nje ylli" te autografume, njona nga kto apostafat per Fanatics..._________________
TIRONA FANATICS
ImazhImazh
Jo në linjë
 Profili  
 
Trego postimet nga i fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 2 prej 2 [ 17 postime ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Google [Bot] dhe 1 vizitor


Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron