Sot është e martë 25/06/2019 20:33
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


 Forum   Topics   Poste   Postimi fundit 
NO_UNREAD_POSTS Fotografi nga Tirona

Foto, video dhe karikatura nga me te ndryshmet mbi Tironen: skuadra, stadiumi, tifozet, etj

Moderatorë: Mand Tironci, Tironci Bardheblu

70

1616

e mërkurë 24/02/2016 12:16
Re: Pershendetje

TIRONA-TV.NET Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Tifozat BardheBlu

Ktu mund te diskutoni cdo gje ne lidhje me Tifozat BardheBlu. Le ta bejme kete "cepin virtual te Tirones".

Moderatorë: Mand Tironci, BeerBaron

142

4139

e martë 15/05/2018 07:27
Re: Sebepet Tona

tir@ndi Shiko postimet e funditTë gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


Kalo tek:  

cron