Sot është e mërkurë 19/06/2019 00:53
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


 Forum   Topics   Poste   Postimi fundit 
NO_UNREAD_POSTS Tirona sot

Lajme dhe diskutime mbi Tironen e sotme si edhe rezultat direkt nga stadiumi per cdo ndeshje

Moderatorë: Mand Tironci, BeerBaron

739

64436

e mërkurë 12/06/2019 20:47
Re: Kampionati Europian 2…

Klevesi Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Historia e Tirones

Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi

Moderatorë: Mand Tironci, BeerBaron

87

1209

e premte 02/11/2018 19:06
Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet…

Erl-Murati Shiko postimet e funditTë gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 2 vizitorë


Kalo tek:  

cron