Sot është e hënë 17/06/2019 02:44
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 2 prej 2 [ 87 tema ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2
 Topics   Autori   PĂ«rgjigjet   Shikime   Postimi fundit 
Lajmërimet
Kjo temë ëshë e mbyllur, nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat e Forumit

Mand Tironci

0

33272

e djelë 15/07/2007 17:31

Mand Tironci Shiko postimet e fundit

Topics
NO_UNREAD_POSTS Kupa e Pare e Republikes se Shqiperise 1938-39 Fituese TR

fanatic79

9

23255

e hënë 20/07/2009 19:45

Fatjoni Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Agustin Kola- Simbol i Shpirtit Bardheblu

tifoz i tirones

11

25162

e premte 20/03/2009 22:41

ultra-wb Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Dilaver Toptani

16_Gusht

0

24856

e mërkurë 14/01/2009 11:10

16_Gusht Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Gazeta zvicerane"Blick"per Tironen kampion 2006/07

Fatjoni

10

21932

e martë 23/12/2008 18:42

mandhasoni Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS SUGJERIM

ARBIAN

5

9482

e mërkurë 17/12/2008 20:47

REINIS Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Basketboll

tifoz i tirones

0

19734

e enjte 04/12/2008 06:03

tifoz i tirones Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS 28 Nentor 1938: Tirona rref Splitin

SeferDaja

5

10022

e mërkurë 03/12/2008 21:46

mandhasoni Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS METUALI EL SAYED

Fatjoni

0

20298

e hënë 28/07/2008 20:27

Fatjoni Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Lamtumire, Bahri Ishka!

[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

Mand Tironci

16

25147

e shtunë 19/07/2008 21:37

genti_gazhines Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Xhavit Demneri, profesori pa diplome

patrioti_bardheblu

2

5465

e djelë 01/06/2008 16:40

Kledi Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Kush e nimo dot ket lushnjarin?

[ Shko tek faqja: 1, 2, 3 ]

erlet

42

75466

e djelë 18/05/2008 12:48

u'll never walk alone Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS 25 vjet qe kur u nda nga jeta Skender Halili

[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

BeerBaron

16

18523

e djelë 04/05/2008 12:01

BeerBaron Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Informacion

Oni_italy

6

7072

e martë 01/04/2008 22:32

Arty-Bardh&BluForever Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Foto te vjetra te Tirones ne Shqipnis

[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

BeerBaron

21

22853

e djelë 03/02/2008 12:45

drtani Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Lamtumire Xon Zyberi, qofsh i xhenetit!

16_Gusht

13

11282

e martë 15/01/2008 19:26

cun_selvie Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Sondazh: T'vehet m'ven neri Tirones ene i futbollit shqiptar

SeferDaja

7

6465

e premte 23/11/2007 16:22

Kledi Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Video historike e Tirones.

[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

VllaiQamushit

21

22213

e enjte 01/11/2007 06:59

16_Gusht Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Në gjurmët e ndërtimeve

16_Gusht

6

4685

e djelë 05/08/2007 01:56

16_Gusht Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Fusha Dibronve nje MATERNITET i vogel per SK TIRONA.

Berti

1

3780

e hënë 09/07/2007 00:42

Arty-Bardh&BluForever Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Aurel Verija - Zbuluesi i Talenteve Bardheblu

Mand Tironci

2

4360

e shtunë 23/06/2007 21:08

16_Gusht Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Sondazh: Indrit Fortuzi, rekordmeni i Tirones

[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

tironssigjithetetjeret

17

19544

e martë 19/06/2007 12:30

patrioti_bardheblu Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Kupa e Kupave: eliminimi i Dinamo Bukureshtit (Video)

VllaiQamushit

14

11315

e martë 12/06/2007 12:36

patrioti_bardheblu Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS 1930: SPORTKLUB TIRONA - KAMPIONE DHE THEMELUESSE

Tironci Bardheblu

4

5829

e martë 22/05/2007 14:02

patrioti_bardheblu Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Historike per "TIRONA FANATICS"

hatboy

6

6665

e martë 15/05/2007 20:19

VllaiQamushit Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Ballkaniada 1946, nga Besnik Dizdari

Toni

4

5182

e hënë 14/05/2007 20:39

VllaiQamushit Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS HISTORIA, PO EDHE E ARDHMJA

VllaiQamushit

12

10791

e shtunë 28/04/2007 04:58

Mand Tironci Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Shyqyri Rreli, "Mjeshtëri i Madh" i futbollit

Mand Tironci

7

6721

e premte 05/01/2007 16:50

VllaiQamushit Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Kryeziu, Lushta, Llambi dhe Boriçi. Shqiptaret ne Serie A.

Kledi

1

4224

e martë 07/11/2006 15:28

VllaiQamushit Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Sezoni 1985-86

Fatjoni

4

5199

e martë 17/10/2006 15:18

mandhasoni Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Golat dhe Neshjet me t'bukra!

[ Shko tek faqja: 1, 2, 3 ]

16_Gusht

34

47267

e martë 17/10/2006 15:15

mandhasoni Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS KF Tirana në Europë (Renditja e të gjitha kohërave)

Fatjoni

1

4694

e martë 12/09/2006 16:16

mandhasoni Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Gzuar Ditlindjen...

[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

BeerBaron

17

20008

e premte 18/08/2006 00:30

Berti Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Kur SK Tirana ishte skuadra nr 31 ne Evrope (Viti 1987)

VllaiQamushit

3

5171

e enjte 29/06/2006 11:38

patrioti_bardheblu Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Sk Tirana- Fituesja e Kupes se Pare te Shqiperise

tifoz i tirones

2

5771

e enjte 11/05/2006 11:07

16_Gusht Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Tri "epokat" e Zyber Lisit

Tironci Bardheblu

0

20686

e hënë 17/04/2006 08:38

Tironci Bardheblu Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS KAMPIONATET E ZBULUARA

Tironci Bardheblu

0

19633

e hënë 17/04/2006 06:56

Tironci Bardheblu Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Shkelqimi meteorik i Myslym Alles

Tironci Bardheblu

2

6466

e djelë 16/04/2006 22:46

BeerBaron Shiko postimet e fundit

Trego temat nga e fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 2 prej 2 [ 87 tema ]  Shko tek faqja ParaardhĂ«se  1, 2

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


UNREAD_POSTS Postime tĂ« reja    NO_UNREAD_POSTS AsnjĂ« postim i ri    LajmĂ«rim LajmĂ«rime
UNREAD_POSTS_HOT Ka postime tĂ« reja [TemĂ« e nxehtĂ«]    NO_UNREAD_POSTS_HOT S'ka postime tĂ« reja [TemĂ« e nxehtĂ«]    KryetemĂ« KryetemĂ«
UNREAD_POSTS_LOCKED Ka postime tĂ« reja [TemĂ« e mbyllur]    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED S'ka postime tĂ« reja [TemĂ« e mbyllur]    TemĂ« e spostuar TemĂ« e spostuar
Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron