Sot është e hënë 17/06/2019 03:26
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]
 Faqe 1 prej 2 [ 87 tema ]  Shko tek faqja 1, 2  PasardhĂ«se
 Topics   Autori   PĂ«rgjigjet   Shikime   Postimi fundit 
Lajmërimet
Kjo temë ëshë e mbyllur, nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. Rregullat e Forumit

Mand Tironci

0

33272

e djelë 15/07/2007 17:31

Mand Tironci Shiko postimet e fundit

Topics
NO_UNREAD_POSTS Tirana e konvencionit antikomunist

[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

erlet

15

58836

e premte 27/04/2012 19:20

patrioti_bardheblu Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS S.K. TIRONA - 90 Vjet Histori dhe Krenari

[ Shko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]

Juristi

51

389376

e premte 02/11/2018 19:06

Erl-Murati Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Lame Konomi

Klevesi

0

6819

e shtunë 25/03/2017 20:22

Klevesi Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Ne jemi Tirona

Fatjoni

3

9592

e enjte 09/06/2016 00:30

Reni_TR Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Trofeu i Pare

Klevesi

1

7465

e enjte 21/01/2016 11:41

Vin Tironsi Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS R.I.P. Mirjan Hakani

Klevesi

0

15891

e djelë 06/12/2015 15:05

Klevesi Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Tirona e viteve 1980-1990: Kujtime

Klevesi

3

21442

e djelë 18/10/2015 15:25

Klevesi Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Legjendari ARBEN MINGA!!!

[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

Mand Tironci

22

79481

e shtunë 18/07/2015 02:31

Klevesi Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS shirt colours

[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

jordan057

23

64175

e martë 15/04/2014 19:41

Makaveli Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS DITA E FLAMURIT

[ Shko tek faqja: 1, 2, 3 ]

Juristi

33

145475

e martë 27/11/2012 01:57

REINIS Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Flamurtari - Tirona 0-1, 11 prill 1982

Boisa

3

17436

e enjte 01/11/2012 04:28

mandhasoni Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Gzuar Ditelindjen TIRONA!

[ Shko tek faqja: 1, 2, 3 ]

fanatic79

38

154147

e mërkurë 22/08/2012 01:20

mandhasoni Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS TIRONA Nderi i Kombit!

Vin Tironsi

4

16142

e martë 24/07/2012 14:46

E_171 Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Tirona 1965-1970, nje epoke & nje drame bardheblu!

tifoz i tirones

1

14530

e mërkurë 27/06/2012 18:34

Boisa Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Tetori i 86

[ Shko tek faqja: 1, 2, 3 ]

BeerBaron

30

135461

e enjte 21/06/2012 20:17

TIRandi Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Historite e vjetra te lojtareve dhe tifozave te TIRONES

[ Shko tek faqja: 1, 2, 3 ]

mandhasoni

40

156441

e martë 05/06/2012 13:07

Makaveli Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Total attachments 4 MARS 1979, KAVAJE

[ Shko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]

Arty-Bardh&BluForever

58

365616

e martë 05/06/2012 11:00

patrioti_bardheblu Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Kampionatet e kohës së Luftës II Botërore

[ Shko tek faqja: 1, 2, 3 ]

SeferDaja

34

160293

e enjte 23/02/2012 23:43

BeerBaron Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Riza Lushta, nga Tirona tek Juventus

E_171

2

14740

e djelë 05/02/2012 00:00

aureli bardh&blu Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Selman Stermasi, Presidenti i Pare i Tirones

Tironci Bardheblu

10

27354

e shtunë 26/11/2011 16:19

BeerBaron Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Qyteti i Tirones

[ Shko tek faqja: 1 ... 7, 8, 9 ]

Erl-Murati

124

2280255

e shtunë 08/10/2011 00:09

E_171 Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Arjan Bimo, basti i fituar i Fatmir Frashërit

BeerBaron

3

18311

e premte 22/07/2011 09:37

tironci74 Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Total attachments Tirana Partizani 7-3

[ Shko tek faqja: 1, 2, 3 ]

VllaiQamushit

34

153236

e mërkurë 20/07/2011 08:00

me pus e me carac Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Gezim Kasmi 1962-1972

E_171

0

29676

e enjte 26/05/2011 14:57

E_171 Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS 17 Nëntori i Tiranës, ndeshja e paharruar që tr...

edii

3

17564

e hënë 09/05/2011 22:15

Kledi Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS 20 Shkurti & Flamuri pa yll

E_171

3

15828

e djelë 20/02/2011 22:28

Albioni 'Tirona Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS TIRONA ekipi me i mire shqiptar ne fillim shekulli

E_171

6

19393

e djelë 20/02/2011 01:12

Makaveli Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Selman Stermasi - Emri qe vlen me shume se nje...

BeerBaron

2

14374

e hënë 14/02/2011 23:08

fanatic79 Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS TIRONA Kryeqytet

E_171

2

13395

e premte 11/02/2011 20:50

E_171 Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS 2 korrik 1990: falenderoni TIRONCAT

who_cares

6

20941

e martë 25/01/2011 12:10

E_171 Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Intervista me Vasil Rucin (Flamurtari '80)

[ Shko tek faqja: 1, 2, 3 ]

patrioti_bardheblu

40

147138

e shtunë 06/11/2010 18:01

Hasoni Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS sa vjet keni qe shifni tironen ne stadium

fationi

8

24320

e shtunë 16/10/2010 14:31

ultras_tirona Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Dialekti Tirones

[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

patrioti_bardheblu

24

76013

e djelë 19/09/2010 11:41

Tirona 4ever Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Total attachments Pazari i Vjeter

E_171

2

16147

e shtunë 18/09/2010 14:36

ultra-wb Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Ali Mema!

ultra-wb

3

18112

e premte 10/09/2010 14:29

stilokalapsi Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )

[ Shko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]

hatboy

48

165258

e premte 27/08/2010 20:53

who_cares Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Nuri Bylyku

who_cares

5

18672

e enjte 01/07/2010 13:57

who_cares Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Total attachments Tirona - Foto nga qyteti ne vitin 1988

E_171

1

13896

e djelë 20/06/2010 23:17

E_171 Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Sul Mema- Mall dhe dhimbje per Tironen

tifoz i tirones

0

27914

e enjte 03/06/2010 05:34

tifoz i tirones Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Total attachments Kampionati i viti 67

[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

BeerBaron

18

67844

e mërkurë 28/04/2010 10:37

bardheblu pergjithmon Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Emblemat e Tirones .

Tirona 4ever

3

15577

e martë 27/04/2010 19:36

fanatic79 Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS È morto Naim Krieziu...

SeferDaja

7

20618

e hënë 29/03/2010 15:16

laerti Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS SHPERTHIMI DHE RREMBIMI I PANAJOT PANOS

Tironci Bardheblu

12

60109

e djelë 21/02/2010 20:01

E_171 Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Ide veprim per t'kerku 3 kampionatet e grabitura

Tirona 4ever

2

15116

e shtunë 05/12/2009 00:48

Tirona 4ever Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS 7 kampionate te "humbura"

[ Shko tek faqja: 1, 2, 3 ]

VllaiQamushit

35

119962

e enjte 03/12/2009 15:23

Arty-Bardh&BluForever Shiko postimet e fundit

Temë e spostuar Lëvizur: Former KF Tirana players (01/02)

alex511

8

42118

e martë 24/11/2009 17:38

TIRONSI Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Bejte nga Sefer Daja ...

Tirona 4ever

0

31918

e shtunë 21/11/2009 02:10

Tirona 4ever Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Panteoni i SPORTKLUB TIRANES

[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

Tironci Bardheblu

21

80003

e premte 20/11/2009 16:53

Kledi Shiko postimet e fundit

Kjo temë ëshë e mbyllur, nuk mund të redaktoni postime ose të përgjigjeni. "Selman Stermasi", nje projekt modern!

Tirona 4ever

0

34644

e hënë 16/11/2009 23:44

Tirona 4ever Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS PUSHO NE PAQE PROF. ENVER SHEHU

[ Shko tek faqja: 1, 2 ]

Juristi

19

59283

e premte 06/11/2009 17:14

VllaiQamushit Shiko postimet e fundit

Trego temat nga e fundit:  Rendit pĂ«r nga  
 Faqe 1 prej 2 [ 87 tema ]  Shko tek faqja 1, 2  PasardhĂ«se

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar të regjistruar dhe 1 vizitor


UNREAD_POSTS Postime tĂ« reja    NO_UNREAD_POSTS AsnjĂ« postim i ri    LajmĂ«rim LajmĂ«rime
UNREAD_POSTS_HOT Ka postime tĂ« reja [TemĂ« e nxehtĂ«]    NO_UNREAD_POSTS_HOT S'ka postime tĂ« reja [TemĂ« e nxehtĂ«]    KryetemĂ« KryetemĂ«
UNREAD_POSTS_LOCKED Ka postime tĂ« reja [TemĂ« e mbyllur]    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED S'ka postime tĂ« reja [TemĂ« e mbyllur]    TemĂ« e spostuar TemĂ« e spostuar
Nuk mund të hapni tema të reja
Nuk mund të postoni përgjigje
Nuk mund të modifikoni postimet tuaja
Nuk mund të fshini postimet tuaja
Nuk mund të bashkëngjisni skedarë

Kërko për:
Kalo tek:  

cron