Sot është e hënë 22/07/2019 11:46
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Identifikimi

Pseudonimi:   FjalĂ«kalimi:   MĂ« identifiko automatikisht nĂ« çdo vizitĂ«  
 SK Tirana OnLine   Topics   Poste   Postimi fundit 

NO_UNREAD_POSTS Tirona sot

Lajme dhe diskutime mbi Tironen e sotme si edhe rezultat direkt nga stadiumi per cdo ndeshje

Moderatorë: Mand Tironci, BeerBaron

739

64440

e hënë 15/07/2019 02:17
Re: Korrupsioni ne Futboll

Klevesi Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Historia e Tirones

Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi

Moderatorë: Mand Tironci, BeerBaron

87

1209

e premte 02/11/2018 19:06
Re: S.K. TIRONA - 90 Vjet…

Erl-Murati Shiko postimet e fundit

 Tirona Ultras Forever   Topics   Poste   Postimi fundit 

NO_UNREAD_POSTS Fotografi nga Tirona

Foto, video dhe karikatura nga me te ndryshmet mbi Tironen: skuadra, stadiumi, tifozet, etj

Moderatorë: Mand Tironci, Tironci Bardheblu

70

1616

e mërkurë 24/02/2016 12:16
Re: Pershendetje

TIRONA-TV.NET Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Tifozat BardheBlu

Ktu mund te diskutoni cdo gje ne lidhje me Tifozat BardheBlu. Le ta bejme kete "cepin virtual te Tirones".

Moderatorë: Mand Tironci, BeerBaron

142

4139

e martë 15/05/2018 07:27
Re: Sebepet Tona

tir@ndi Shiko postimet e fundit

 Foreign Guests   Topics   Poste   Postimi fundit 

NO_UNREAD_POSTS English Board

Can't speak Albanian? Feel free to discuss here!

Moderatorë: BeerBaron, Tironci Bardheblu

22

291

e enjte 19/07/2012 20:54
Re: KF Tirana - Aalesund …

E_171 Shiko postimet e fundit

Fshi të gjitha "cookies" e bordit | Stafi

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Statistikat

Statistikat

Totali i postimeve 80397 | Tema 1251 | Antarë 1625 | Antari më i ri MENDI90


Veprimtaria e 24 orëve të fundit

Statistikat

Postime të reja 0 | Tema të reja 0 | Antarë të rinj 13

Kush është në linjë

Kush është në linjë Ka 1 përdorues në linjë :: 0 të regjistruar, 0 të fshehur dhe 1 vizitor (Këto të dhëna bazohen në regjistrimet e 5 minutave të fundit)
Numri Rekord i përdoruesve në linjë ishte 202 ditën e djelë 23/01/2011 21:30

antarë të regjistruar: Asnjë antar të regjistruar
Legjenda :: Administratorë, Moderatorë

UNREAD_POSTS Postime tĂ« reja    NO_UNREAD_POSTS AsnjĂ« postim i ri    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Forum i mbyllur

cron