Sot është e martë 28/03/2017 21:32
Mirësevjen tek Fanatics' House Mik
Mund të regjistrohesh këtu

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Identifikimi

Pseudonimi:   FjalĂ«kalimi:   MĂ« identifiko automatikisht nĂ« çdo vizitĂ«  
 SK Tirana OnLine   Topics   Poste   Postimi fundit 

NO_UNREAD_POSTS Tirona sot

Lajme dhe diskutime mbi Tironen e sotme si edhe rezultat direkt nga stadiumi per cdo ndeshje

Moderatorë: Mand Tironci, BeerBaron

716

63727

e martë 28/03/2017 21:23
Re: Finalet e Euro 2016

Klevesi Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Historia e Tirones

Artikuj, komente, kujtime mbi historine e lavdishme 90 vjecare te klubit numer 1 ne Shqiperi

Moderatorë: Mand Tironci, BeerBaron

87

1208

e shtunë 25/03/2017 20:22
Lame Konomi

Klevesi Shiko postimet e fundit

 Tirona Ultras Forever   Topics   Poste   Postimi fundit 

NO_UNREAD_POSTS Fotografi nga Tirona

Foto, video dhe karikatura nga me te ndryshmet mbi Tironen: skuadra, stadiumi, tifozet, etj

Moderatorë: Mand Tironci, Tironci Bardheblu

70

1616

e mërkurë 24/02/2016 12:16
Re: Pershendetje

TIRONA-TV.NET Shiko postimet e fundit

NO_UNREAD_POSTS Tifozat BardheBlu

Ktu mund te diskutoni cdo gje ne lidhje me Tifozat BardheBlu. Le ta bejme kete "cepin virtual te Tirones".

Moderatorë: Mand Tironci, BeerBaron

142

4138

e djelë 25/12/2016 15:30
Re: Sebepet Tona

Reni_TR Shiko postimet e fundit

 Foreign Guests   Topics   Poste   Postimi fundit 

NO_UNREAD_POSTS English Board

Can't speak Albanian? Feel free to discuss here!

Moderatorë: BeerBaron, Tironci Bardheblu

22

291

e enjte 19/07/2012 20:54
Re: KF Tirana - Aalesund …

E_171 Shiko postimet e fundit

Fshi të gjitha "cookies" e bordit | Stafi

Të gjitha oraret janë UTC + 1 orë [ DST ]


Statistikat

Statistikat

Totali i postimeve 79682 | Tema 1228 | Antarë 1617 | Antari më i ri Ueda Kaci


Veprimtaria e 24 orëve të fundit

Statistikat

Postime të reja 1 | Tema të reja 0 | Antarë të rinj 2

Kush është në linjë

Kush është në linjë Ka 7 përdorues në linjë :: 2 të regjistruar, 0 të fshehur dhe 5 vizitorë (Këto të dhëna bazohen në regjistrimet e 5 minutave të fundit)
Numri Rekord i përdoruesve në linjë ishte 202 ditën e djelë 23/01/2011 21:30

antarë të regjistruar: Bing [Bot], Klevesi
Legjenda :: Administratorë, Moderatorë

UNREAD_POSTS Postime tĂ« reja    NO_UNREAD_POSTS AsnjĂ« postim i ri    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED Forum i mbyllur

cron