Identifikimi:    Fjalėkalim:      Mė identifiko automatikisht sa herė qė vij       
SK Tirana OnLine Indeksi i forumit SK Tirana OnLine
Sofra virtuale bardheblu
 
 FAQ :: Kėrko :: Lista e Anėtarėve :: Grupet e Anėtarėve :: Temat e Preferuara    Regjistrohu 
 Profili :: Identifikohu pėr tė parė mesazhet private :: Identifikohu 

Tirana - Kayserispor Live on the internet?
Shko tek faqja Paraardhėse  1, 2
 
Fillo temė tė re   Pėrgjigju temės    SK Tirana OnLine Indeksi i forumit -> Foreign Guests -> English Board
Shiko temėn e pararendėse :: Shiko temėn pasuese  
Autori Mesazh
who_cares
Fanatic


Anėtarėsuar: 01 Gus 2004
Artikuj: 768
Vendodhja: Vorri Bomit

ArtikullDėrguar: e Shtunė 23/09/2006 09:32    Titulli i artikullit: Re: Tirana - Kayserispor Live on the internet? Pėrgjigju me citim

patrioti_bardheblu shkroi:
qemoli (ataturk) osht avranitas nga selaniku. nonen te gjithe e njofin kurse babes nuk i dihet... Very Happy

Baben e ka nga veriu i Kosoves, nuk me kujtohet emri i fshatit.
(sipas librit me kujtimet e Eqerem bej Vlores)
_________________
Tifoz i Tironės nuk bėhesh, lind!
Gjaku yt ėshtė ndryshe nga ai i tė tjerėve: nuk ka rruaza tė kuqe por vetėm tė Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojė tė bėhesh!
Mbrapsht nė krye
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh Vizito websitin e shkruesit MSN Messenger
patrioti_bardheblu
Gjak BardheBlu


Anėtarėsuar: 14 Pri 2006
Artikuj: 1584
Vendodhja: parku xha tomit -italy-

ArtikullDėrguar: e Shtunė 23/09/2006 09:43    Titulli i artikullit: Re: Tirana - Kayserispor Live on the internet? Pėrgjigju me citim

nejse mo, qe ka qe shqiptar ka qe....
Mbrapsht nė krye
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh Vizito websitin e shkruesit MSN Messenger
who_cares
Fanatic


Anėtarėsuar: 01 Gus 2004
Artikuj: 768
Vendodhja: Vorri Bomit

ArtikullDėrguar: e Shtunė 23/09/2006 09:52    Titulli i artikullit: Re: Tirana - Kayserispor Live on the internet? Pėrgjigju me citim

edhe te forumi i Gjuheve te Huaja (duket sikur po flas per fakultetitn) nuk e harrojme gjuhen tone. Ca patriotesh qe jena...
_________________
Tifoz i Tironės nuk bėhesh, lind!
Gjaku yt ėshtė ndryshe nga ai i tė tjerėve: nuk ka rruaza tė kuqe por vetėm tė Bardha dhe Blu!
Ti lind kampion, nuk ke nevojė tė bėhesh!
Mbrapsht nė krye
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh Vizito websitin e shkruesit MSN Messenger
Tironci Bardheblu
Fanatic


Anėtarėsuar: 30 Pri 2005
Artikuj: 2040
Vendodhja: Tek Cepi TIRONES

ArtikullDėrguar: e Shtunė 23/09/2006 17:32    Titulli i artikullit: Re: Tirana - Kayserispor Live on the internet? Pėrgjigju me citim

normale plako

Long Live Ethnic Albania
_________________
CFAR KA STADIUMI QE PO USHTON, ATY NIGJOHET VETEM TIRON
Mbrapsht nė krye
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
papabear
Tifoz i Ri


Anėtarėsuar: 17 Dhj 2006
Artikuj: 23

ArtikullDėrguar: e Mėrkurė 14/02/2007 08:50    Titulli i artikullit: Re: Tirana - Kayserispor Live on the internet? Pėrgjigju me citim

Anonymous shkroi:
anal pleasures Very Happy
.......


kujdes se ka virus
Mbrapsht nė krye
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
hatboy
Gjak BardheBlu


Anėtarėsuar: 12 Maj 2006
Artikuj: 918
Vendodhja: Tirona

ArtikullDėrguar: e Mėrkurė 14/02/2007 08:59    Titulli i artikullit: Re: Tirana - Kayserispor Live on the internet? Pėrgjigju me citim

papabear shkroi:
Anonymous shkroi:
anal pleasures Very Happy
.....


kujdes se ka virusLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh Vizito websitin e shkruesit Yahoo Messenger MSN Messenger
BeerBaron
Fanatic


Anėtarėsuar: 15 Tet 2003
Artikuj: 2753
Vendodhja: Tirone, Shqipni

ArtikullDėrguar: e Mėrkurė 14/02/2007 10:41    Titulli i artikullit: Re: Tirana - Kayserispor Live on the internet? Pėrgjigju me citim

hatboy shkroi:
papabear shkroi:
Anonymous shkroi:
anal pleasures Very Happy
......


kujdes se ka virusLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Gjithmone vijn kshtu dhe shkrujn ke forumi i Anglisht, se esht i vetmi ku mund te shkruhet pa u rregjistru.. I fshijm ne sa here vijn, kshtu qe mos ja veni re Wink
_________________
TIRONA FANATICS
Mbrapsht nė krye
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat Dėrgo njė mesazh MSN Messenger
ultras_tirona
Fanatic


Anėtarėsuar: 21 Maj 2005
Artikuj: 1763

ArtikullDėrguar: e Mėrkurė 14/02/2007 19:46    Titulli i artikullit: Re: Tirana - Kayserispor Live on the internet? Pėrgjigju me citim

papabear shkroi:
Anonymous shkroi:
anal pleasures Very Happy
......


kujdes se ka virus


Ho me plako e paske hap m'duket ti qe qeke kaq i sigurte Mr. Green

Une thase mos ishte na nji nga neshjet e dylberave...
_________________
ASHTU SIC RRINE YJET, YJET PERRETH HONES!
ASHTU RRINE TIFOZAT, TIFOZAT RRETH TIRONES!
Mbrapsht nė krye
Shiko profilin e anėtarit Dėrgo mesazh privat
Shfaq artikuj nga:   
Fillo temė tė re   Pėrgjigju temės    SK Tirana OnLine Indeksi i forumit -> Foreign Guests -> English Board Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Shko tek faqja Paraardhėse  1, 2
Faqja 2 e 2
 
Kėrce tek:  
Nuk mund tė krijosh tema tė reja nė kėtė forum
Nuk mund t'i pėrgjigjesh temave tė kėtij forumi
Nuk mund tė ndryshosh artikujt e tu nė kėtė forum
Nuk mund tė fshish artikujt e tu nė kėtė forum
Nuk mund tė votosh nė sondazhet e kėtij forumismartBlue Style © 2002 Smartor
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group