Identifikimi:    Fjalėkalim:      Mė identifiko automatikisht sa herė qė vij       
SK Tirana OnLine Indeksi i forumit SK Tirana OnLine
Sofra virtuale bardheblu
 
 FAQ :: Kėrko :: Lista e Anėtarėve :: Grupet e Anėtarėve :: Temat e Preferuara    Regjistrohu 
 Profili :: Identifikohu pėr tė parė mesazhet private :: Identifikohu 

Kėrkimi gjeti 28 pėrputhje
SK Tirana OnLine Indeksi i forumit
Autori Mesazh
  Tema: Dialekti Tirones
who_cares

Pėrgjigjet: 22
Shikime: 11841

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Enjte 22/01/2009 14:28   Titulli: Re: Dialekti Tirones
prap komunist ngelet
  Tema: Foto te vjetra te Tirones ne Shqipnis
who_cares

Pėrgjigjet: 21
Shikime: 13944

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Enjte 31/01/2008 17:10   Titulli: Re: Foto te vjetra te Tirones ne Shqipnis
i ktheu "fatkeqesia mo e modhe e kti veni pas perandorise osmane" ne identitet... sipas stilit rus normalisht, cepa cepa
  Tema: Foto te vjetra te Tirones ne Shqipnis
who_cares

Pėrgjigjet: 21
Shikime: 13944

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Hėnė 28/01/2008 11:35   Titulli: Re: Foto te vjetra te Tirones ne Shqipnis
Doni foto te rralla te Tirones????
Shifni poshte. Na i ka dhene nje komunist por besoj se nuk do e refuzoni dhuraten, apo jo? Me thoni se po ashtu po i heq meqe mi ka dhene nje komunist. Vetem me tho ...
  Tema: Video historike e Tirones.
who_cares

Pėrgjigjet: 21
Shikime: 13413

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Mėrkurė 17/10/2007 13:55   Titulli: Re: Video historike e Tirones.
Ke harru maloket Very Happy
  Tema: Indrit Fortuzi, rekordmeni i Tirones
who_cares

Pėrgjigjet: 17
Shikime: 10977

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Martė 19/06/2007 08:33   Titulli: Re: Indrit Fortuzi, rekordmeni i Tirones
e si me votu ne ktu?

Pytje me men.
A doni qe te votojme edhe ne? Si i bohet me votu?
  Tema: Indrit Fortuzi, rekordmeni i Tirones
who_cares

Pėrgjigjet: 17
Shikime: 10977

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Dielė 17/06/2007 12:26   Titulli: Re: Indrit Fortuzi, rekordmeni i Tirones
Edhe une nuk besoj se do jete Zogu i dikurshem i atyne mrekulive (uroj me gjithe zemer qe te me dalin te gabuara keto qe po shkruj) por per nje gjo jam i sigurte: ne kampionatin tone do bi ne sy dhe d ...
  Tema: Historike per "TIRONA FANATICS"
who_cares

Pėrgjigjet: 6
Shikime: 4942

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Martė 15/05/2007 09:13   Titulli: Re: Historike per "TIRONA FANATICS"
I ka thene njeri ketij per webin apo e kishte pare vete?
  Tema: Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )
who_cares

Pėrgjigjet: 46
Shikime: 23574

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Enjte 05/04/2007 16:51   Titulli: Re: Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )
MU MO SHUME ME PELQE AJO IDEJA E ULTRAS WB
  Tema: Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )
who_cares

Pėrgjigjet: 46
Shikime: 23574

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Enjte 15/03/2007 17:45   Titulli: Re: Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )
me u dorezu thu ti? te pakten ajo pjese e Tirones, qe i perket te ardhmes, te mos jete e hallakatme si kjo ku po jetohet sot.
  Tema: Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )
who_cares

Pėrgjigjet: 46
Shikime: 23574

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Mėrkurė 14/03/2007 21:37   Titulli: Re: Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )

Tani sesi e du un(fashisti) personalisht TIRONEN TIME TE DASHUR.
Ti perzej te gjith tironasit puro qi kon njel nga tirona ne peze,ene te mor nja tre tajare me bomba te mencme ene ti boj shkrum ene ...
  Tema: Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )
who_cares

Pėrgjigjet: 46
Shikime: 23574

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Mėrkurė 14/03/2007 14:41   Titulli: Re: Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )
RROFTE REPUBLIKA E TIRONES!!!!!
  Tema: Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )
who_cares

Pėrgjigjet: 46
Shikime: 23574

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Martė 13/03/2007 10:33   Titulli: Re: Si do ta donit Tironen ( TIRANA IME )
Mu do me pelqente Tirona me te pakten nji plan urbanistik. Edhe njerezit ta dine se ca forme do kete Tirona e pas ca viteve.
Harxhum me Ed Ramen 6 vjet dhe akoma nuk ka nje plan urbanistik.
Pastaj ...
  Tema: Qyteti i Tirones
who_cares

Pėrgjigjet: 123
Shikime: 452172

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Dielė 18/02/2007 12:28   Titulli: Re: Qyteti i Tirones
NUk thash kte mer pezak! Very Happy
Thash qe nje nder fortifikimet me te lashta Ilire (sipas disa studiuesve eshte me i lashti) ndodhet ne zonen e Tirones.
Po ti shofesh te gjitha toponimet e krahines s ...
  Tema: Qyteti i Tirones
who_cares

Pėrgjigjet: 123
Shikime: 452172

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Premte 16/02/2007 10:46   Titulli: Re: Qyteti i Tirones
Tironse mire se na erdhe dhe ja kalofsh sa me mire mes nesh Smile

Persa i perket emrit, te njejtat gjera qe me kane shpjeguar prinderit apo gjyshrit e mi, koincidojne me atro qe tha Arti. Qe kur kam ...
  Tema: Qyteti i Tirones
who_cares

Pėrgjigjet: 123
Shikime: 452172

ArtikullForum: Historia e Tirones   Dėrguar: e Enjte 15/02/2007 16:49   Titulli: Re: Qyteti i Tirones
Qyteti aktual i Tiranes rrethohet nga me shume se 13 kala te vogla dhe te medha. Nga keto kala ka ngelur vetem nje pjese e vogel, tek disa vetem themelet. Kalaja me e vjeter eshte ajo e Dorezit dhe ko ...
 
Faqja 1 e 2 Shko tek faqja 1, 2  Pasardhėse
Ora ėshtė sipas CET (Europe)
Kėrce tek:  smartBlue Style © 2002 Smartor
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group