Identifikimi:    Fjalėkalim:      Mė identifiko automatikisht sa herė qė vij       
SK Tirana OnLine Indeksi i forumit SK Tirana OnLine
Sofra virtuale bardheblu
 
 FAQ :: Kėrko :: Lista e Anėtarėve :: Grupet e Anėtarėve :: Temat e Preferuara    Regjistrohu 
 Profili :: Identifikohu pėr tė parė mesazhet private :: Identifikohu 

SK Tirana OnLine Indeksi i forumit
SK Tirana OnLine - Kushtet e Regjistrimit

Megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė sa mė parė shkrimet e kundėrshtueshme, ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj duhet tė kuptosh se artikujt e dėrguar nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorėve, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė konsiderohen pėrgjegjės.

Ti pranon tė mos shkruash mesazhe abuzuese, vulgare, tė neveritshme, urryese, kėrcėnuese, shpifėse apo cdo lloj materiali qė mund tė bjerė ndesh me ligjet nė fuqi. Shkrime tė tilla do cojnė nė pėrjashtimin tėnd tė menjėhershėm dhe tė pėrhershėm (dhe njoftimin e ISP-sė tėnde). Adresa IP pėr cdo mesazh regjistrohet pėr tė bėrė tė mundur aplikimin e kėtyre procedurave. Ti pranon qė webmasteri, administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi kanė tė drejtė tė fshijnė, redaktojnė, zhvendosin apo kycin cdo temė sipas gjykimit tė tyre. Si pėrdorues ti pranon qė informacioni qė dhe do tė ruhet nė njė regjistėr. Megjithėse ky informacion nuk do t'i jepet askujt pa lejen tėnde, webmasteri, administratorėt dhe moderatorėt nuk mund tė konsiderohen pėrgjegjės nqs ky informacion vidhet.

Ky forum pėrdor cookies pėr tė ruajtur informacion nė kompjuterin tėnd. Kėto cookies nuk pėrmbajnė asnjė informacion personal, ato shėrbejnė vetėm pėr pėrmirėsimin e shėrbimit qė ofrohet. Adresa e postės elektronike pėrdoret vetėm pėr konfirmimin e regjistrimit dhe fjalėkalimit (dhe nė rastet kur kėekon tė tė dėrgohet njė fjalėkalimi i ri nqs harron atė qė kishe).


smartBlue Style © 2002 Smartor
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group